Auktionsverket Engelholm
Silver & Metall
Silver
STRÖARE, 1 par silver rokoko, otydliga stämplar.
475326. STRÖARE, 1 par silver rokoko, otydliga stämplar.
Höjd 11 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 11 cm.
Bruksslitage.
Auktionsverket Engelholm
444