TROPIKHATT, Italienska Sydfronten 1942.

475296. TROPIKHATT, Italienska Sydfronten 1942.

Tropikhatt, Italienska Sydfronten 1942.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, skador.

Antal besök: 3 682