SKULPTURER, 2 st, 1900/2000-tal.

47524. SKULPTURER, 2 st, 1900/2000-tal.

Djurhuvud, metall och glas.
Pojke med bok, patinerad konstmassa.
Höjd ca 17-25 cm.

Slitage. Nagg på pojke.

Gör en kostnadsfri värdering!

Djurhuvud, metall och glas.
Höjd ca 17-25 cm.

Slitage. Nagg på pojke.

Antal besök: 990