KORKSKRUV SAMT NÖTKNÄCKARE, tenn, Art Deco, 1920-/30-tal.

475229. KORKSKRUV SAMT NÖTKNÄCKARE, tenn, Art Deco, 1920-/30-tal.

Nötknäckare med relief av ekorrar, höjd ca 16 cm. Korkskruv Höjd ca 11 cm.

Ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ytslitage.

Antal besök: 1 338