BLOMBORD, trä och plåt, gustaviansk stil. 1900-talets mitt.

475224. BLOMBORD, trä och plåt, gustaviansk stil. 1900-talets mitt.

Insats av plåt.
Höjd 73 cm.
Längd 71 cm.
Bredd 31 cm.

Bruksslitage, märken, skadade lister.
Plåtinsats med rost samt sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Insats av plåt.
Höjd 73 cm.
Längd 71 cm.
Bredd 31 cm.

Antal besök: 491