Kalmar Auktionsverk
Konst
Måleri
CONNY AHLGREN. Landskap, olja på duk, signerad och daterad -85.
475152. CONNY AHLGREN. Landskap, olja på duk, signerad och daterad -85.
53 x 64 cm.
Åldersslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
53 x 64 cm.
Åldersslitage.
Kalmar Auktionsverk
4 256