SPEGEL med lampetter. 1900-talets andra hälft.

47515. SPEGEL med lampetter. 1900-talets andra hälft.

Spegel rokokostil förgylld och bronserad.105X52 cm samt gjutna lampetter med spegelglas.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.

Antal besök: 561