LJUSKRONA, 1900-talets anda hälft.

475102. LJUSKRONA, 1900-talets anda hälft.

Höjd som på bild ca 65 cm.
Diameter ca 36 cm.
Fem ljuspunkter.

Bruksslitage, lösa prismor.
Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd som på bild ca 65 cm.
Diameter ca 36 cm.
Fem ljuspunkter.

Bruksslitage, lösa prismor.
Ej funktionstestad.

Antal besök: 346