475073. CAROLINE AF UGGLAS. Färglitografier, 10 st, signerade samt numrerade och daterade 2001.
Bladens mått 55 x 69 cm.
86/106
87/106
88/106
89/106
90/106
91/106
92/106
93/106
94/106
95/106
96/106.
Smärre kantslitage, smärre fläckar.
Samtliga blad oramade.