GALGHÅLLARE samt 7 GALGAR, teak, YCKI, 1950-tal.

474958. GALGHÅLLARE samt 7 GALGAR, teak, YCKI, 1950-tal.

Bredd ca 50 cm.

För vägghängning.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bredd ca 50 cm.

För vägghängning.

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 4 136