DRICKABACK samt KOPPARFÖREMÅL, 5 delar.

474953. DRICKABACK samt KOPPARFÖREMÅL, 5 delar.

Drickaback, Goda drycker, Tyska Bryggaregården Carlskrona.
4 delar koppar.
Kärl, längd 39 cm.
Kittel på tre ben, höjd 32 cm.
Panna på tre ben, längd 60 cm.
Vas? höjd 33 cm.

Slitage, bucklor, färgbortfall.
Vas med bucklor, defekt.

Gör en kostnadsfri värdering!

4 delar koppar.
Kärl, längd 39 cm.
Vas? höjd 33 cm.

Vas med bucklor, defekt.

Antal besök: 420