FÅTÖLJ, "Löven", Arne Norell, 1900-talets andra hälft.

474942. FÅTÖLJ, "Löven", Arne Norell, 1900-talets andra hälft.

Stomme av teak. Lös plymå i rygg och sits. Djuphäftad klädsel i skinn. Märkt med etikett.

Slitage. Klädsel med slitage och någon fläck.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 603