3 X 2 cm, flaket självbygge, 1960-tal.
Man får lasta upp till1500 kg.
För visning, utlämning och övriga information kontakta RA Auktionsverket på 011-102210 eller 0730869030 .
Bruksskick.
Bruksskick.