GOLVLAMPOR, ett par, mässing, RAF, 1900-tal.

474809. GOLVLAMPOR, ett par, mässing, RAF, 1900-tal.

Svängbar ledad arm
Höjd 146 cm.

Smärre slitage, märken och repor samt ej genomgångna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Svängbar ledad arm
Höjd 146 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 404