TEKOKARE / SAMOVAR, elektrisk, 18/1900-tal.

474770. TEKOKARE / SAMOVAR, elektrisk, 18/1900-tal.

Patinerad metall. Höjd ca 53 cm.

Slitage, bucklor. Undersida med ristat perssonnummer. Kompletterad el, möjligen senare borrhål.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 910