REKLAMSKYLT Glas, "Bergs Aktiebolag", Emil W. Fraenki skyltfabrik Norrköping, 1900-talets första del.

474685. REKLAMSKYLT Glas, "Bergs Aktiebolag", Emil W. Fraenki skyltfabrik Norrköping, 1900-talets första del.

60 x 39 cm.

Ej examinerad ur ram. Bruks- och åldersrelaterat slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

60 x 39 cm.

Antal besök: 967