LJUSSTAKAR 2 par samt SPEGELLAMPETTER 1 par, tenn 1900-tal.

474680. LJUSSTAKAR 2 par samt SPEGELLAMPETTER 1 par, tenn 1900-tal.

2 par ljusstakar, höjd ca 9,5 - 14 cm.
Spegellampetter, höjd ca 31,5 cm.

Slitage. Fläckat glas. Något skeva.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 394