TENNFÖREMÅL, 2 delar, bland annat Gustav Silov, Vimmerby 1858.

474581. TENNFÖREMÅL, 2 delar, bland annat Gustav Silov, Vimmerby 1858.

Fat, diameter ca. 37 cm.
Stop, höjd ca. 20 cm.

Slitage, lagningar, slagmärken. Stop med inskription.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fat, diameter ca. 37 cm.
Stop, höjd ca. 20 cm.

Antal besök: 237