Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
FRANS LINDBERG. Akvarell, Sommaridyll, signerad Fr Lindberg, daterad troligen 1939.
474530. FRANS LINDBERG. Akvarell, Sommaridyll, signerad Fr Lindberg, daterad troligen 1939.
28,5 39 cm.
Ej examinerad ur ram.
Gör en kostnadsfri värdering!
28,5 39 cm.
Ej examinerad ur ram.
Limhamns Auktionsbyrå OLD
3 631