ERIK LOO. "Nr. 2, Ibiz". Olja på duk. Signerad.

474520. ERIK LOO. "Nr. 2, Ibiz". Olja på duk. Signerad.

Titel a tergo.
65 x 45 cm.

Smärre repor i högre övre hörn.

Gör en kostnadsfri värdering!

Titel a tergo.
65 x 45 cm.

Antal besök: 1 264