JAROSLAW CHUDY. Räv samt Morkulla i sommarlandskap, olja på duk, signerad.

474478. JAROSLAW CHUDY. Räv samt Morkulla i sommarlandskap, olja på duk, signerad.

Dagmått 45,5 x 37 cm.
Falsmått 46,2 x 38 cm. (F8)
Signerad även på baksidan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dagmått 45,5 x 37 cm.
Falsmått 46,2 x 38 cm. (F8)
Signerad även på baksidan.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 802