KARMSTOLAR, ett par, stålrör och svart konstskinn, 2000-tal.

474438. KARMSTOLAR, ett par, stålrör och svart konstskinn, 2000-tal.

2 st karmstolar, stålrör samt svart konstskinn. Bauhaus-typ.
Modern tillverkning.
Höjd 80 cm.
Sitt höjd 48 cm.
Bredd 59 cm.

Bruksskick.
Smärre slitage på konstskinnet, bristningar i sitsens undersida på båda stolarna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Modern tillverkning.
Höjd 80 cm.
Sitt höjd 48 cm.
Bredd 59 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 835