PIEDESTAL, med belysning, sten, 1900-talets andra hälft.

474193. PIEDESTAL, med belysning, sten, 1900-talets andra hälft.

Höjd 61, diameter 26,5 cm.

Slitage, småskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 61, diameter 26,5 cm.

Slitage, småskador.

Antal besök: 564