MATGRUPP, 10 delar, ek, jugend, Äpplet, 1900-talets första hälft.

474186. MATGRUPP, 10 delar, ek, jugend, Äpplet, 1900-talets första hälft.

Bord
Längd 110-200 cm
Bredd 100 cm
Höjd 77 cm

6 stolar
Rygghöjd 100 cm

Liten skänk
Längd 95 cm
Bredd 53 cm
Höjd 91 cm

Buffé
Längd 125 cm
Bredd 55 cm
Höjd 155,5 cm

Linneskåp
Längd 75 cm
Bredd 45,5 cm
Höjd ca 175 cm.

Ålders samt bruksslitage. Stötmärken. Fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bord
Längd 110-200 cm
Bredd 100 cm
Höjd 77 cm

6 stolar
Rygghöjd 100 cm

Liten skänk
Längd 95 cm
Bredd 53 cm
Höjd 91 cm

Buffé
Längd 125 cm
Bredd 55 cm
Höjd 155,5 cm

Linneskåp
Längd 75 cm
Bredd 45,5 cm
Höjd ca 175 cm.

Antal besök: 1 983