FÅTÖLJER, ett par, "Primo", Yngve Ekström, Skandi-Form.

474184. FÅTÖLJER, ett par, "Primo", Yngve Ekström, Skandi-Form.

Brännmärkta.
Skiktlimmad bok, flätad sadelgjord.
Total höjd 83 cm.

Sadelgjord med skador och fläckar. Träverk med repor samt fläckar. En stol med smärre sprickbildning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brännmärkta.
Total höjd 83 cm.

Antal besök: 2 769