OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Porträtt av ung man, olja på duk, 1800 - tal.

474135. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Porträtt av ung man, olja på duk, 1800 - tal.

Dagmått 28,5 x 23,3 cm.
Falsmått 30,5 x 25,3 cm.
Totalmått inklusive ram 44 x 38,5 cm.

Ramskador, gulnad, åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dagmått 28,5 x 23,3 cm.
Falsmått 30,5 x 25,3 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 547