UPPSTOPPAD FÅGEL. Sothöna i miljö.

474108. UPPSTOPPAD FÅGEL. Sothöna i miljö.

Sothöna monterad på bemålad gipsplatta med naturliga inslag som vass och pinnar
Längd ca 61 cm
Bredd ca 40 cm.

Bruksskick, lös del på fågelns fot, tydliga skruvar, filtundersida trasig, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 61 cm
Bredd ca 40 cm.

Antal besök: 774