SÄNG, mässing och järn, omkring 1900.

474042. SÄNG, mässing och järn, omkring 1900.

Mått för madrass: 200 x 90.
Förlängd.
Höjd 162 cm.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått för madrass: 200 x 90.
Förlängd.
Höjd 162 cm.

Bruksslitage, repor.

Antal besök: 5 678