MEDALJ, metall, Tyskland, 1940-tal.

474015. MEDALJ, metall, Tyskland, 1940-tal.

För tyska flygvapnet, Luftwaffe, fallskärmstrupperna.
Märkt JFS.

Bruksslitage, nål saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Märkt JFS.

Bruksslitage, nål saknas.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 145