ANNA SAHLSTRÖM. "Arbetsmöte". Träsnitt, signerad och daterad 1939.

474002. ANNA SAHLSTRÖM. "Arbetsmöte". Träsnitt, signerad och daterad 1939.

Bildmått 35x50.

Gulnat blad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått 35x50.

Gulnat blad.

Antal besök: 1 025