ERLING ÄRLINGSSON. Höskörd. Akvarell på papper, signerad.

474001. ERLING ÄRLINGSSON. Höskörd. Akvarell på papper, signerad.

Bildmått 15x20.

Erling Ärlingsson (1904–1983)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått 15x20.

Erling Ärlingsson (1904–1983)

Antal besök: 905