SOLWEI STAMPE. Arbetare. Bemålat tryck, signerad och daterad -79.

473986. SOLWEI STAMPE. Arbetare. Bemålat tryck, signerad och daterad -79.

48 x 60 cm.

Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

48 x 60 cm.

Repor.

Antal besök: 1 955