PALL, broderad dyna, 1900-tal, broderiet daterat 1974.

473973. PALL, broderad dyna, 1900-tal, broderiet daterat 1974.

Längd 38, bredd 28, höjd 19 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 882