ÄLDRE KURIOSA, metall och ben, 10-tal delar, 1800-900-tal.

473945. ÄLDRE KURIOSA, metall och ben, 10-tal delar, 1800-900-tal.

Vågar, dosor, cloisonné med mera.

Bruksslitage-hårt bruksslitage
Minsta vikten i viktsatsen saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 518