GUSTAV ARNE. Motiv från Viken, olja på duk, signerad och daterad, G Arne 1972.

473899. GUSTAV ARNE. Motiv från Viken, olja på duk, signerad och daterad, G Arne 1972.

Betitlad a tergo, oktober 1972, Gustav Arne, Viken
Mått 97xx75 cm.

Gustav Arne (1925–2011)

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 97xx75 cm.

Gustav Arne (1925–2011)

Antal besök: 1 408