Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
OLLE SKOGMAN. "När syrenerna blommar", Fiskebäckskil, olja på duk, signerad.
473885. OLLE SKOGMAN. "När syrenerna blommar", Fiskebäckskil, olja på duk, signerad.
50 x 44 cm.
Fläckar.
Gör en kostnadsfri värdering!
50 x 44 cm.
Fläckar.
Göteborgs Auktionsverk
2 261