PARTI PLÅT och PAPPFÖRPACKNINGAR M.M., bl a Spritkök "Radius No 42".

473877. PARTI PLÅT och PAPPFÖRPACKNINGAR M.M., bl a Spritkök "Radius No 42".

Thule Choklad, La Petite tändstickor, Marabou, Tomtebrus m. fl.. Längsta längd ca 27 cm.

Varierande slitage, färgbortfall, rost, bucklor. Enstaka skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 096