HATTAR samt HATTASK, 3 delar, bl a "Chapeau-claque".

473863. HATTAR samt HATTASK, 3 delar, bl a "Chapeau-claque".

1 ask, "Walter Barnard & Son", längd 34 cm
2 hattar, plommonstop stl 57, samt s k "Chapeau-claque" (ihopfällbar höghatt).

Slitage. Ask med fläckar och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 767