SPELBORD, mahogny med intarsia, gustaviansk stil.

473860. SPELBORD, mahogny med intarsia, gustaviansk stil.

Längd 92, bredd 45, höjd 76 cm.

Bruksslitage, fanérlagning, fanérsprickor samt benens utvikningsfunktion fastskruvad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 262