SOFFBORD, teak, Rasmus Solberg möbelverkstad, 1960-tal.

473788. SOFFBORD, teak, Rasmus Solberg möbelverkstad, 1960-tal.

Längd 150 cm. Bredd 79.5 cm. Höjd 51 cm.
Etikettmärkt.

Bruksslitage. Repor i synnerhet utmed kant.

Gör en kostnadsfri värdering!

Etikettmärkt.

Antal besök: 856