DOCKOR, 5 st, 1900-talets mitt.

473776. DOCKOR, 5 st, 1900-talets mitt.

Docka, omärkt, höjd 31,5 cm.
Docka, isärplockad (saknar delar), märkt B.N.D London.
Docka märkt OK i glob samt B 3516 Kader, höjd 40 cm.
Docka märkt med ett snäckskal samt 40, höjd 39 cm.
Docka märkt Germany 16, höjd ca 16 cm.
Diverse dockkläder medföljer.

Bruksslitage, snäckskalsmärkta dockan med smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Docka, omärkt, höjd 31,5 cm.
Diverse dockkläder medföljer.

Antal besök: 2 132