BENGT STÅHLSTRÖM. Tallrik, tenn, Kalmar, 1700-tal.

473769. BENGT STÅHLSTRÖM. Tallrik, tenn, Kalmar, 1700-tal.

Bengt Ståhlström Kalmar 1742-1765
Diameter 27 cm.

Ålders samt bruksslitage. Repor. Lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 27 cm.

Antal besök: 2 128