KNIV, Signerad J Marttiini, Rovaniemi Finland Lapinleuku, 1900-tal.

473723. KNIV, Signerad J Marttiini, Rovaniemi Finland Lapinleuku, 1900-tal.

Längd exklusive slida 20,5 cm.
Bladlängd 11 cm.
Ryggtjocklek 0,33 cm.
Totallängd 24 cm.

Slida stämplad JM, med dekor.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bladlängd 11 cm.
Ryggtjocklek 0,33 cm.
Totallängd 24 cm.

Slida stämplad JM, med dekor.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 361