MATTA, persisk, semiantik/antik, proveniens Duseborg Lagerfeldt, ca. 419x165 cm.

473675. MATTA, persisk, semiantik/antik, proveniens Duseborg Lagerfeldt, ca. 419x165 cm.

Floralt mönster.

Hårt slitage och nednött lugg. Lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Floralt mönster.

Antal besök: 658