VITVINSGLAS, glas, 6 st, slipad dekor, 1900-talets mitt.

473647. VITVINSGLAS, glas, 6 st, slipad dekor, 1900-talets mitt.

Olikfärgade kuppor med slipad dekor. Tre olika nyanser av grönt.
Höjd 18,5 cm. Diameter 7,5 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.

Antal besök: 458