FIOL samt MANDOLIN.

473638. FIOL samt MANDOLIN.

Mandolin, märkt "Catania, Sicilia", längd 62 cm
Fiol, invändigt etikettmärkt "Antonius Stradiuarius Cremonensis Faciebat Anno 1730", Längd 55 cm.

Slitage, märken, repor. Mandolin med fodral. Ej fullständigt genomgångna.

Gör en kostnadsfri värdering!
473638. FIOL samt MANDOLIN.

Antal besök: 793