BORDSSKIVA, trä/mosaik, 1900-talets andra hälft.

473631. BORDSSKIVA, trä/mosaik, 1900-talets andra hälft.

Mosaikdekor av undervattensdjur.
78 x 44,5 cm.

Bruksslitage, skruvar för ben undertill, ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

78 x 44,5 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 605