DÄCKSTOLAR, KWA, 2-stycken, 1900-tal, med pallar.

473615. DÄCKSTOLAR, KWA, 2-stycken, 1900-tal, med pallar.

Brickmärkta. Längd ca 130 cm, bredd 70 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 1 211