LP-SKIVOR, 11 st, Hasse & Tages Revyer, 1960/70-tal.

473594. LP-SKIVOR, 11 st, Hasse & Tages Revyer, 1960/70-tal.

Kommer i AB Svenska Ords Trälåda.
"Under dubbelgöken".
"Svea hund" på Göta Lejon 1976, skiva 1 och 2.
"Hålligång" på Berns 1963.
"Gröna Hund" på Gröna Lund 1962.
"Gula Hund" på China 1964.
"Lådan" på Berns 1967.
"Spader, Madame!" på Oscars 1969.
"88 Öres-Revyn" på Skeppet 1970.
"Glaset i örat" på Berns 1973, skiva 1 och 2.

Bruksslitage, ej genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

"Under dubbelgöken".
"Hålligång" på Berns 1963.
"Gula Hund" på China 1964.
"Lådan" på Berns 1967.

Bruksslitage, ej genomgånget.

Antal besök: 1 006