LAMPA, mässing, Bertil Brisborg, troligen för Böhlmarks, 1940-tal.

473562. LAMPA, mässing, Bertil Brisborg, troligen för Böhlmarks, 1940-tal.

Längd 42 cm. Bredd 25 cm. Höjd ca 18 cm.

Slitage, fläckar, färgbortfall på insidan. Två bucklor på utsidan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 4 987